O nás

O nás

fishon.cz – rybáři rybářům


fishon.cz je neustále se rozšiřující obchod s rybářskými potřebami napojený na významné dodavatele osvědčených značek a to nejen na území České republiky, ale i ve světě. Díky tomu Vám můžeme nabídnout široký výběr, výborné ceny a hlavně i výrobky, které byste běžně v Čechách nesehnali.  Staráme se o to, abyste si užili každý okamžik u vody. 

Jelikož jsme sami fanatičtí rybáři, pro které je rybaření nejen vášní, ale už i nutností, můžete se spolehnout, že Vám neprodáme a nedoporučíme nic, s čím bychom sami nevyrazili k vodě. Ať už budete lovit muškařením, přívlačí, nebo odjedete na týdenní kaprařskou výpravu u nás vždy naleznete to pravé.


V e-shopu fishon.cz Vám zaručujeme


  1. férové ceny
  2. skvělý servis
  3. profesionální přístup
  4. kontinuální rozvoj našich služeb
  5. sledování novinek a trendů v rybářském světě

Přidejte se k nám, už prvním nákupem rozšíříte skupinu rybářů, kteří jdou nejen s dobou, ale sami také určují trendy. U nás totiž najdete vždy něco navíc. Objevíte převratné nástrahy, neotřelé barvy a unikátní novinky, které ryby neviděly a budete tak patřit mezi první rybáře, kteří s nimi budou lovit v našich vodách. 

Pusťme se do toho

Novinky ->
Nejprodávnější ->
Nejoblíbenější ->
Vybrali jsme pro Vás ->

Rozumím
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace